HATHA JÓGA SIMILIRIS

V rámci hatha jógy “Similiris” se důraz klade na práci s tělem, dechem a myslí. Maximálním zapojením těla, střídavým napínáním a uvolňováním spojeným se správným dýcháním a zapojenou pozorností se seriál ásan stává meditací v pohybu.

Po úplném aktivování těla je hodina zakončena relaxací a vědomým obnovováním. Účinky takového programu cvičení pocítíte hned už po první hodině jógy.

Cvičení hatha jógy Similiris mají vliv na všeobecné zlepšení psychického i fyzického zdraví. Normalizují se všechny tělesné funkce, zlepšuje se metabolismus, posiluje se soustředění, podporuje se správné držení páteře, zlepšuje se vědomí, psychická a rozumová vyrovnanost. Cvičení jógy Similiris v každodenním životě vedou k účinnějšímu a kvalitnějšímu plnění denních povinností.

Cvičení jsou přizpůsobena jak lidem, kteří se teprve s jógou seznamují, tak i těm, kteří už s ní mají nějaké zkušenosti. Program Similiris je připraven tak, že ho mohou provádět všichni bez ohledu na pohlaví nebo věk. Doporučuje se všem dospělým, dětem, mladým i starším. Ať se cvičení jógy stane i vaším zdravým zvykem.

Lekce vede lektorka Evropské federace jogy: Mgr. Brankica Kubátová, Ph.D.

KDE: CENTRUM NA FIALCE, Mánesova 2530/3a, ŘÍČANY U PRAHY
KDY: KAŽDOU STŘEDOU OD 18:45 DO 20:15
INFO A PŘIHLÁŠKY NA : info@ceskafederacejogy.cz
TEL.: 773 661 206

Comments are closed.