Evropské představení Jógové dny dobrých skutků

2Evropská federace jógy ve spolupráci s Českou federací jógy, dne 21. června 2016 již potřetí pořádá velké evropské představení Jógové dny dobrých skutků PŘI PŘÍLEŽITOSTI MEZINÁRODNÍHO DNE JÓGY. Představení se bude konat v parku Na Kampě v Praze 1. Začátek je ve 18:00 hodin. Všichni milovníci jógy se mohou těšit na představení, koncert a Pozdrav slunci, který ukončil Art joga Similiris, který v sobě spojuje senzibilitu jógy a umění pohybu.

Představení bude shromáždit velký počet účastníků, instruktorů jógy a praktiků z Evropy, občany a návštěvníky Prahy. Večerní část představení, vystoupení kírtanové skupiny Samadhi, se bude konat ve stejný den od 20:00 hodin v Domečku na Kampě – Salla Terrena (tzv. Komunitní centrum Kampa), U Sovových mlýnů 418/5, 118 00 Praha 1-Malá Strana. Nevšední hudba pochází z indické tradice. Účast obyvatel Prahy v představení bude ZDARMA, taktéž i účast ve večerní části představení a koncertu.

Představení Jógové dny dobrých skutků se uskutečni pod podporou MČ Praha 1 a záštitou Ministerstva školství.

Velké evropské představení Jógové dny dobrých skutků si klade za cíl podporovat lidské hodnoty a zdravý životní styl prostřednictvím fyzické aktivity a cvičení. Toto je čtvrtí rok v řadě, kdy je evropské představení pořádáno s úmyslem, že každý rok přibudou další evropská města a větší počet účastníků.

Pro bližší informace a jakékoliv dotazy, volejte nám na telefonní číslo + 420 773 661 206 a nebo nám napište na yoga.federation.europe@gmail.com.

Všichni zájemci se mohou účastnit na představení pouze po vyplnění přihlášky (zde si můžete stáhnout PŘIHLÁŠKA-JÓGOVÉ-DNY-DOBRÝCH-SKUTKŮ-PRAHA-2016) nejpozději do 20. června 2016 do půlnoci. Přihlášku je nutné poslat na  yoga.federation.europe@gmail.com.

Foto-reportáže z loňského představení: Jógové dny dobrých skutků 2015
Foto-reportáže z koncertu kirtanove skupini Samadhi: Jógové dny dobrých skutků 2015
Video z představení: Jógové dny dobrých skutků 2015

Foto-reportáže z loňského představení: Jógové dny dobrých skutků 2014
Foto-reportáže z koncertu kirtanove skupini Samadhi: Jógové dny dobrých skutků 2014
Video I z loňského představení: Jógové dny dobrých skutků 2014
Video II z loňského představení: Jógové dny dobrých skutků 2014

Comments are closed.