Mezinárodní den jógy v Praze, 2017

EVROPSKÁ FEDERACE JÓGY VÁS ZVE K ÚČASTI NA VELKÉ PŘEDSTAVENÍ

PŘI PŘÍLEŽITOSTI MEZINÁRODNÍHO DNE JÓGY

Dne 21. června 2017 od 18:00 hodin (na nám. Jana Palacha, Praha 1)

PŘIPOJTE SE!

 

Dne 21. června 2017 se bude konat velké evropské představení Jógové dny dobrých skutků „Kulturní jednotlivec – kulturní společnost” a PŘI PŘÍLEŽITOSTI MEZINÁRODNÍHO DNE JÓGY.

Centrální představení se bude konat na nám. Jana Palacha v Praze 1 od 18.00 hodin.

Představení Jógové dny dobrých skutků se provádí ve spolupráci s Českou federací jógy. Představení podporují zdraví a zdravý způsob života, propagují sport, kulturu těla a umění pohybu. Všichni milovníci jógy se mohou zúčastnit na představení a Pozdravu slunci, který ukončí Art jóga Similiris.

Při představení se shromáždí praktikující jógy z několika evropských zemí, ale také občané a návštěvníci Prahy, kteří budou prostřednictvím médií pozváni, aby se zúčastnili společných cvičení.

Vezměte si s sebou podložku a připojte se! Seriál Pozdrav slunci ukončí Art jóga Similiris, která v sobě spojuje senzibilitu jógy a umění pohybu.

ÚČAST obyvatel Prahy V PŘEDSTAVENÍ JE ZDARMA.

Velké evropské představení Jógové dny dobrých skutků si klade za cíl podporovat lidské hodnoty a zdravý životní styl prostřednictvím fyzické aktivity a cvičení. Toto je čtvrtý rok v řadě, kdy je evropské představení pořádáno s úmyslem, že každý rok přibudou další evropská města a větší počet účastníků.

Comments are closed.