Marija Zulić

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMgr. Marija ZULIĆ

Milí přátelé,

od března 2015 v Praze probíhají hodiny hatha jógy, v jazyku který se používá na území bývalé Jugoslávie (srbo-chorvatština).

Místo konáni hatha jógy je na adrese: Dům národnostních menšin, Vocelova 3, Praha 2 ve čtvrtek od 19:00 do 20:30 hodin a v neděli od 18:00 do 19:30 hodin.

Hodiny hatha jógy vede Mgr. Marija Zulić, která je Certifikovaná lektorka jogy v Evropské Internacionální a Globální federaci jógy a má k tomu potřebnou licenci a pracovní povolení.

Zároveň je spolupracovnicí při vyučovaní nových instruktorů jógy.

Velmi krátce o hatha józe

Hatha jóga je specifický systém jógy, jehož hlavní součástí jsou ásany (pozice těla), pránájáma (ovládání dechu) a meditace (zklidnění mysli). Jóga cvičení probouzí životní energii a vrací životu jiskru. Hatha jóga je ideální cvičení pro každého, kdo chce protáhnout své tělo, uklidnit svou mysl a odpočinout si od každodenního stresu. Není důležité kolik vám je let, jestli máte zkušenosti s jógou, jelikož hatha jóga je přizpůsobena jak lidem, kteří se teprve s jógou seznamují, tak i těm, kteří už s ní mají nějaké zkušenosti. Nevyhovují-li vám lekce současných moderních cvičení, vsaďte na tisíciletou tradici, kterou jóga má. Na hodinu jógy potřebujete příjemné oblečení a ponožky(cvičíme buď na boso a nebo v ponožkách). V sále, kde se jóga koná, se nachází místnost, kde se můžete převléknout. Sebou si můžete vzít podložku a ručník a především dobrou náladu.

Veškeré dotazy můžete posílat na email marijazulic@gmail.com, nebo na telefonní číslo +420 792 235 115.

Těším se na naše společné cvičení, vaše Marija Zulić.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *